Category Navigation:

PokażUkryj kategorie

   Jest wiele pomieszczeń w naszym domu, czy też mieszkaniu, które podczas aranżacji oraz końcowego wykończenia absorbują nasz zapał oraz zaangażowanie. Takim wyjątkowym miejscem jest także łazienka – czasem chłodna i zasadnicza, czasem romantyczna, sielska, anielska, a czasem klasyczna pełna elegancji. Aby właśnie stworzyć taką artystyczną wizję pokoju łazienkowego potrzebne nam są płytki łazienkowe. Rynek branżowy w tymże zakresie doprawdy nas rozpieszcza, a my jako solidna firma czynimy wszystko by tą obfitość rynkową Państwu udostępnić w jak najszerszym wymiarze.

     W naszej ofercie znajda Państwo kafelki łazienkowe ścienne oraz podłogowe takich firm jak Ceramika Końskie (marka, która z każdym rokiem wzrasta w sile), Tubądzin(od roku 1983 na rynku), Opoczno (125 lat celebrowanej tradycji), Ceramika Paradyż (od 1989 roku na rynku) czy Nowa Gala (rok 1995 wejście na rynek). Tym, którzy być może nie wiedzą gwarantujemy, iż są to producenci zdecydowanie najbardziej doceniani zarówno przez grono zadowolonych klientów, jak i przez prestiżowe organizacje oraz zrzeszenia, a także przez znających się na sztuce ceramiki użytkowej designerów czy cenionych projektantów.
     Do grupy tej dołączyli także zagraniczni pionierzy w kwestii płytek ceramicznych. Do niewątpliwie najlepszych producentów możemy zaliczyć firmą: Azteca, płytki Vives, Imola oraz Saloni. Płytki Hiszpańskie w ich wykonaniu to połączenie stylu sięgającego tysiące lat wstecz oraz futurystycznego, wybiegającego do nowych więków kultury ceramicznej.

     Dostępna w naszej kolekcji glazura łazienkowa jak i listwy dekoracyjne to nie tylko materiał do tworzenia ceramicznej terakoty, to pasja, inspiracja, wizja doskonałej teraźniejszości oraz przyszłości, to upodobanie piękna i funkcji, to produkt, który zamieni Twoją łazienkę w coś więcej niżeli zwyczajne, pospolite użyteczne miejsce.

Łazienkowe

Produktów od 19 do 27 z 666

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produktów od 19 do 27 z 666

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5